30 Yıllık Tecrübe

Alev Ticaret 1980 yılında kuruldu ve kuruluşundan günümüze kadar otomotiv yedek parça sektöründe distribütör olarak hizmet vermektedir. Firmanın vizyonu bağımsız yenileme pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır.

Amacımız

Türkiye'nin dört bir yanına bütün markaların binek ve hafif ticari modellerinin orjinal, orjinal muadili ve yan sanayi yedek parçalarının dağıtımını yapmaktadır. Oto Yedek Parça'nın müşterilerine sunduğu ürünler tüm dünyada tanınan, orijinal ekipman tedarikçisi olarak kendilerini kanıtlamış imalatçılar tarafından temin edilen ürünlerdir

Misyonumuz

Alev Ticaret 2010 yılında itibaren misyonu paylaşır; ' Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerini hızlı ve doğru idrak edebilen, insana ve bilgiye yatırım yaparak, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmak'.

Vizyonumuz

18.250 metrekare depo alanı, konusunda uzmanlaşmış personeli ile kaliteli ve geniş ürün çeşidini, uygun fiyata ve ihtiyaç duydukları anda müşterilerine sunmaktadır. Her araç markasından sorumlu departman müdürleri pazarı yakından takip ederek, oluşan taleplerin zamanında temin edilmesi için müşterileri ile beraber hareket ederek, yenilikleri en kısa sürede pazarın hizmetine sunarlar.

Yedek Parça

Zamanında yapılan günlük teslimatlar, bilgiye hızlı ulaşımı sağlayan online sipariş programı, müşteri memnuniyetine odaklı uzman kadro, fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi ürün çeşidi, pazarı ve müşterilerini yeniliğe zorlayan altyapısı, otomotiv yedek parça sektöründe Alev Ticaret’i seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.

1000+

Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

10+

Uzman

Aradığınız Ürünüz bulamadınız mı?

Uzmanlarımızın görüşünü alın!

Yılların deneyimi ile Yedek Parça Burda her zaman destek için hazır…

Yedek Parça Burda

 

  • Uzman Kadro
  • Hemen Kargo
  • Her bütçeye uygun fiyatlandırma
  • Binlerce Ürün