Doğru ürünün siparişinin verildiğinden emin olunduktan sonra, saat 13’e kadar verilmiş olan ürünler 1 iş günü içinde kargoya verilir. Kargo teslim süresi ise 1 ile 3 iş günü arası sizlere ulaşmaktadır.

Genelde bir servise arabanızı bakıma bıraktığınızda kullanılan parçalar, konulan yağ ile ilgili pek bilgi sahibi olmazsınız. Biz ise araç sahiplerinin arabasına neler yapıldığını bilmesi gerektiğini düşünerek tüm işlemleri gözünüzün önünde yapıyoruz. Dünya’nın en iyi yağ firmalarının en kaliteli yağlarını tamamen sizin gözünüzün önünde açarak %100 emin olmanızı sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’ye kargo imkanımız bulunmaktadır.

Ödemenizi kredi kartı, peşin veya havale/eft olarak yapabilirsiniz. İster internetten randevu alırken, isterseniz de bakım işlemleri tamamlandıktan sonra aracınızın başında ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bonus, World, Axess, Cardfinans, Maximum, Asyacard ve Paraf kredi kartlarına 3 veya 6 taksit imkanı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Alanında uzun yıllar çalışmış olan, her biri işinin ustası olan takımımızla özellikle Skoda Audi, Volkswagen olmak üzere başta olmak üzere bir çok marka ve model aracın parça tedarikçiliğini yapmaktayız.

Ürün iade  koşullarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Onun dışında söylemek gerekirse, herhangi bir kullanım olmadan 14 gün içinde ürününüzü bize iade edebilirsiniz. Kullanılmış ürünler kesinlikle iade olarak alınmamaktadır. 

Bize Yazın

    Ürün Listemiz